Z kim współpracujemy?

Joanna Sulwińska

Jestem dietetyczką kliniczną i naturoterapeutką,  w swojej pracy, która jest moją pasją, łączę najnowsze odkrycia medycyny opartej na faktach, z wiedzą  znaną od stuleci. Moja praca opiera się na holistycznym podejściu do człowieka, który jest częścią otaczającego go i nieustannie wpływającego na niego środowiska: rodziny, pracy, grupy społecznej. 
Moją misją i celem jest wspierać Cię w Twojej drodze do prawdy o sobie (równowagi, która pozwoli Ci odzyskać zdrowie i radość życia).

Prywatnie jestem mamą Kasi, Kamili i Jaśka, babcią Borysa i wkrótce nowej Boskiej istoty czekającej, aby przyjść na świat. Jestem  nieustającą poszukiwaczką prawdy o sobie, a tym samym o świecie i drugim człowieku. Uwielbiam doświadczać, eksperymentować, poznawać, uczyć się, wychodzić poza strefę komfortu. Jestem zwolenniczką odzyskania zdrowia poprzez samoświadomość. 

Pracuję w oparciu o terapię esencjami dr Bacha, dietetykę kliniczną, ziołolecznictwo   i Totalną Biologię (uzdrawianie przez świadomość).

Katarzyna Szopa

Pedagog, Psycholog, Konsultantka Psychoterapii Pozytywnej Transkulturowej.

  • Ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Nauk Pedagogicznych (specjalność: Edukacja wczesnoszkolna, a także Wychowanie Przedszkolne) oraz studia magisterskie na Wydziale Studiów Stosowanych (specjalność: psychologia zdrowia) w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.
  • Jestem absolwentką Studium Aktorskiego ROE we Wrocławiu.
  • Ukończyłam Podstawowy Kurs Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.
  • Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam podczas praktyk w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy (Oddział Psychiatryczny), a także w trakcie praktyk w Domu Dziecka w Oławie.
  • Jestem w trakcie odbywania pełnego 4-letniego Kursu z Psychoterapii Pozytywnej Transkulturowej we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.
  • Prowadzę warsztaty terapeutyczne z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą
  • Systematycznie staram się uzupełniać swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach oraz wykładach.
  • Ukończyłam Kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwóch córeczek, a w wolnym czasie piszę m.in. powieść psychologiczną, której treścią są własne przeżycia z planu, zdobyte podczas kręcenia programu telewizyjnego, w którym miałam okazję wziąć udział. W skrócie, pisanie jest moją pasją. Kocham pracę z ludźmi, a wsparcie, które mogę przekazać, odczuwam jako swoje życiowe powołanie.

Joanna Wołczek

Logopeda, pedagog, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
 

Bardzo lubię to, co robię. Na co dzień pracuję głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszymi. W swojej pracy podążam za nimi, działając zgodnie z ich możliwościami i umiejętnościami. Poszukuję spokoju w terapii i pełnej akceptacji małego pacjenta. Staram się być oparciem dla rodziców. Jednocześnie dmuchając w skrzydła maluszków i wspomagając ich rozwój.

Prywatnie spełniona żona i mama dwójki dzieci. Poszukująca spokoju, harmonii z naturą. Często zakopana w świecie książek.

Masz pytania? Skontaktuj się!